| Missdope a întrebat:

Se merita sa fac facultatea de psihologie? Ma refer, am un loc de munca bine platit undeva?

Răspuns Câştigător
| neaivan a răspuns:

Desigur ca se merita! Invata, nu te da batuta, ai sa castigi foarte bine! Desigur in afara, am un fost coleg care a prins un contract in Norvegia.

3 răspunsuri:
| neaivan a răspuns:

Se castiga foarte bine! Daca ai posibilitatea sa o faci eu zic sa nu mai pierzi timpul!

| oAaaNaa a răspuns:

Eu zic ca se merita, e o meserie frumoasa, iar asa poti sa ajuti lumea si sa.r putea sa fii si bine platit/a. funda?

| blond a răspuns:

Părerea mea este ca nu, de ce? pentru că da întradevăr este o meserie frumoasă dar gândeștete ca chiar dacă îți place să ajuți la un moment dat vei fi sătulă de problemele lor, vei avea și tu probleme și să-i mai asculți și pe ei ar fi prea mult eu zic că dacă totuși îți place să inveți du-te la drept sau ceva legat de limbi. succes in viață