| AvalohAlyn a întrebat:

Se merita si imi este de folos sa fac facultatea de Psihologie? Dar de teologie sociala?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Normal ca iti este de folos. Dupa parerea mea, facultatea de psihologie este una dintre cele mai frumoase facultati. Cea de teologie sociala nu ma prea incanta. Ai putea devine psiholog, asistent social, profesor de psihologie, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daza iti place, se merita orice.

| LegiuitorulX a răspuns:

Niciuna din astea 2 nu sunt facultati utile. Sunt un fel de ''flu-flu'' sa se numeasca ca ai si tu o diploma.
Daca vrei o facultate utila incearca Medicina, Arhitectura, Politehnica, Constructiile, Agronomia. Astea sunt facultatile adevarate. Nu labarelile celelalte.