| Sandy25 a întrebat:

Se pot face bani pe net? Cum? Concret.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poți face bani dacă te apuci de vlog sau gaming pe youtube. La început o să câștigi puțin dar pe viitor vei crește. Dacă vrei îți recomand un program să faci abonați.

| Sandy25 explică (pentru OnuOnulică):

Daca este pe bune si nu este cacialma sau HACK, da vreau.

| suntserios a răspuns (pentru Sandy25):

E pe bune, nu e nici cacialma, nici hack dar banii aia castigati din ce zice OnuOnulică inseamna cativa $ pe luna, si asta dupa extrem de multa munca de SEO serios ca sa nu mai zic extrem de multa munca de editare video daca mergi pe partea asta.

Banii pe net se fac din lucuri serioase, programare, web design, marketing afliat, SEO la modul cel mai serios... nu din bloguri, vloguri sau mai stiu eu ce alte asemenea preocupari

| OnuOnulică a răspuns (pentru Sandy25):

Programul se numește Addmefast.