| Marius019930 a întrebat:

Slut tpu.Ati auzit de FEAA din Iasi.Am niste colegi care au intrat acolo cu si nu stiu nimic despre ea. Ma puteti ajuta cu niste informatii cum ar fi profesorii perspective de viitor daca este grea sau usora. Unul dintre ei mi-a spus ca dupa ce termina profeseaza in strainatate in economie happy happy happy

1 răspuns:
| lilith16 a răspuns:

FEAA este o facultate de economie
Studii universitare de licenţă (6 semestre):
Economie
Economie și finanțe/ Economics and finance (în limba engleză) (IF)
Administrarea afacerilor
Administrarea afacerilor (în limba engleză) (IF)
Economia comerţului, turismului şi serviciilor (IF)
Economia comerţului, turismului şi serviciilor (la Bălţi – Republica Moldova)(IF)
Economia comerţului, turismului şi serviciilor (la Piatra Neamţ)(IF)
Finanţe
Finanţe şi bănci (IF și ID)
Contabilitate
Contabilitate şi informatică de gestiune ( (IF și ID)
Cibernetică, statistică şi informatică economică
Statistică şi previziune economică (IF)
Informatică economică (IF)
Economie şi afaceri internaţionale
Economie şi afaceri internaţionale (IF)
Management
Management (IF și ID)
Marketing
Marketing (IF)
Ştiinţe administrative
Administraţie publică (IF și ID)