| astrid_2414 a întrebat:

Spre exemplu daca nu iei Bac-ul nici din a doua sesiune, ce poti face? Unde te poti inscrie? Ce meserii se pot face fara Bac? Sunt elevi care isi doresc sa continue o facultate, sunt foarte buni intr-un anumit domeniu, dar daca au aceasta nesansa ce pot sa faca? Astept raspunsuri serioase! Va multumesc!

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Ce sa faci? te pregatesti serios pentru a treia sesiune[pentru care trebuie sa platesti]. fara bac nu poti face nicio facultate.asta e legea! acum,depinde despre ce domeniu este vorba[ca sunt foarte buni.]. sunt domenii in care te poti califica si fara diploma universitara, dar prin aceasta calificare, sansele tale de a urca sunt limitate...