| elcosmin a întrebat:

Spuneti-mi si mie facultati! Adica sunt indecis in legatura cu facultatea, si as vrea niste idei. Dau funda! Nu vreau raspunsuri de genul: alege ce-ti place.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce știi? ce vrei? ce poți?

| elcosmin explică (pentru sierra1):

Daca mi ai da exemple as stii ce sa aleg. Imi place psihologia, literele si facultatea de grografie. Ma gandeam la geografie dar mai vreau idei

| sierra1 a răspuns (pentru elcosmin):

Nu așa se face: identifici (pentru tine, nu pentru mine) Ce știi? ce vrei? ce poți? și apoi avem (ai) un punct de pornire. Ce zici, corect asa?

| elcosmin explică (pentru sierra1):

Ai dreptate