| AvalohAlyn a întrebat:

Spuneti-mi si mie o scoala usoara (dupa liceu ca l-am terminat),scoala pe care o poate face toata lumea, cu dificultate usoara.

1 răspuns:
| alina2k18 a răspuns:

Nu exista scoala usoare, ori sunt postliceale de 3 ani pe diferite specializari unde inveti destul ca sa poti trece examenele ori facultati.
Poti face un curs de calificare pe ce domeniu iti place sau ai talent https://cursuricalificare.ro/cursuri/
Sau cursuri de PARAMEDIC daca te pasioneaza si ti-ai dori sa lucrezi in domeniu.