| King12 a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca de exemplu am invatat de timplar si am categoriea a 4 pot pe urma sa mi-a ridic? adica sa o fac pe a 5

Răspuns Câştigător
| Zartbitter a răspuns:

Ții minte când erai la categoria 3? Te întrebai dacă poți să ajungi la categoria 4? Dar cum era când abia ai început și nici măcar nu aveai vreo categorie?

Ai ajuns la categoria 4 pentru că ai muncit și nu ai renunțat. Ai fost ambițios și ai vrut să tragi tare.

Tot așa poți ajunge și la următorii pași. Fie că e vorba de tâmplărie sau altceva.

Poate e puțin mai complicat, dar asta nu înseamnă că nu poți. Trage puțin mai mult, dar cu răbdare, și poți să te ridici cât de mult vrei.