| xxxname a întrebat:

Spuneti-mi va rog toate locurile de munca usoare, si bine platite...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munca usoara este aceea pe care o faci cu placere si cu pasiune.
Plata depinde de capacitatea ta de a negocia salariul viitor, cu cat esti mai valoros cu atat vei avea un punct de vedere care va fi respectat.
Experienta de asemenea nu este de neglijat.

2 răspunsuri:
| Anastasiaa a răspuns:

Varianta... sau, sau, centura!

| cristina_1166 a răspuns:

Buna te-ai gandit sa te alaturi echipei avon? aici poti sa ai job frumos si placut tot odata sa castigi bani si cadouri. te astept sa te alaturi echipei mele iar in campania 3 te asteapta o multume de suprize placute.
www.avoncristina.ro