| Alexandraseia77 a întrebat:

Spuneti si mie un loc de munca bun.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

In domeniul...

| BroSafarii a răspuns:

Leoni (in caz ca esti prin apropiere, transport gratis, munca usoara, salariu decent), Ospatarita. Daca vrei bani multi facuti usor, baga-te pe VideoChat.hee hee

| sierra1 a răspuns:

Spune-ne ce pregătire ai, ce abilități, ce prefernțe, ce vârstă?

Fără astea, lumea o să-ți zică: prim-ministru, ispector general, parlamentar, cosmonaut,... și tu nu vrei!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Intr-o fabrica da nu ai prea mari prerentii, pe langa salariu mai iei si bonuri de masa sau la kaufland, penny.