| StEfyOrOs12999 a întrebat:

SSalut TPU! Ma puteti ajuta cu ceva... vreau sa devin actor, am talent doar ca nu stiu unde sa merg, ma puteti ajuta cu niste informati sau niste siteuri cu niste anunturi pentru castinguri va rog am nevoie... dau funda va rog!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Webcam+YouTube/Vimeo, si te promovezi singur.

4 răspunsuri:
| FlorentynaAlexandra1971 a răspuns:

Poti sa te duci la romani au talent

| Ibrahimovic a răspuns:

Mergi la Romanii au Talent!laughing

| IsabelaIssa a răspuns:

Poate ar trebui mai intai sa incerci la o scoala de actorie si pe urma la casting.

| maria6 a răspuns:

Cursuri de teatru la Palatul sau Clubul copiilor din localitatea ta, sectia actorie la un liceu vocational, Facultatea de Teatru.