| MiculCURyos a întrebat:

Stai ca nu inteleg.mi-am facut cont TPU frumos cum trebuie, dar cand public un raspuns nu apare imediat pe sectiunea "raspunsuri" adica eu raspund degeaba sau care e faza ...trebuie aprobata?

2 răspunsuri:
| alexmihay92 a răspuns:

Ai rabdare si tu ca nu apare imediat

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, pentru inceput, raspunsuriel trebuie aprobate de un admin inainte sa fie vizibile. Mai citeste de 4-5 ori regulamentul, se pare ca nu ai reusit inca sa-l intelegi cu adevarat, este explicat exact acolo: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09