| Iulian3038 a întrebat:

Statusuri pentru poze mai de baieti?
Gen
De cat sa planga mama ta mai bine plange mama lui
-Daca planul A nu merge stai calm Alfabetul mai este pana la Z
Viata e un joc ori esti jucator ori esti jucarie
Statusuri din astea vreau de rebel de luptator dau fuda!

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Dar n-ai nimic mai bun de facut cu viata ta? ''Nu risti nu castigi''

| Clorox a răspuns:

Statusurile de genul sunt cringey, al naibii de cringey, mi s-a acrit sa tot vad statusuri care se aseamana mereu intre ele.
Sunt penibile si amuzante laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Statusurile ti le pui in functie de ce simti in momentul respetiv!
Cum noi nu stim si nu putem ghicii ce simti tu in anumite motive, nu putems a-ti dam statusuri.
Daca vrei ceva deosebit, cauta si citeste pe internet, ca doar nu stam noi sa-ti facem tie moto-uri sau zicale.