| bl00 a întrebat:

Stie cineva agentii de modeling in Constana cum este Fashion Modelle Casting in Bucuresti? sau daca aceasta isi desfasoara activitatea si in constanta?

Răspuns Câştigător
| Allex_9984 a răspuns:

Da,este o agentie pe stefan cel mare, langa casa modei este o cladire PRESTIGE...sus la ultimul etaj este agentia! Succes

2 răspunsuri:
| ana25 a răspuns:

Sa nu mergi la cei de langa casa modei, sun media, e o mare teapa.

| mihaela_3114 a răspuns:

Nu stiu dar sfatul meu este sa nu te duci la cea de langa casa modeiwinking o teapa mareeeeeeee estewinking