| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva care e faza cu Masterul? Ce drepturi si ce competente ofera, eu de exemplu sunt la Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti, la sectia CCIA, si daca fac un master la CFDP, am drept de semnatura pe proiecte de drumuri? ca legislatia nu e prea clara, si cand intreb, toata lumea ridica din umeri

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Masterul este o dublă specializare, drept de semnătură pe proiectele pe care vei face tu!
Pa, pa.