| YukiLove a întrebat:

Stie cineva cat costa cursurile de japoneza la International House in Timisoara? Va rog mult sa-mi raspundeti am mare nevoie sa stiu.

4 răspunsuri:
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Http://www.ihtm.ro/page.php?sel=2&cat=4&lang_id=1 intra pe site si da un telefon de informare
成功!

| INȚ a răspuns:

Teku miku rushikuki arika kitorukuchiki jukanomotokuchiki?(de ce vrei sa inveti japoneza?)

| YukiLove explică (pentru INȚ):

De ce? Pentru ca am un vis la care nu pot renunta, e mai important pentru mine decat orice altceva, daca as renunta la acel vis, la acea decizie atunci nici nu m-as mai putea privi in oglinda, daca as renunta atunci as deveni o persoana urata. Vointa mea e singura care mi-a ramas, visul meu, trebuie neaparat sa-l indeplinesc, si ca sa-l indeplinesc trebuie sa ajung in Japonia si sa intru la o facultate acolo. Orice s-ar intampla nu pot sa renunt la acest vis pentru ca i-am promis, i-am promis ca voi ajunge in acea tara orice s-ar intampla.

| INȚ a răspuns:

Sa MA ANUNTI CAND AJUNGI in japonia a poate mergem si noi la o cafea