| randy_7314 a întrebat:

Stie cineva ce centuri o sa mai aiba randy orton in 2011?

Răspuns Câştigător
| Hiuga0 a răspuns:

Eu cred ca Randy Orton o sa aiba toate centurile wwe sau interontinentale! Fan Randy! fundita?happy

3 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Nu stiu si sincer nici nu vreau sa aflu. E mai interesant cand descoperi atunci pe moment.Si e mult mai interesant un meci de wrestling atunci cand nu stii cum se va termina. Daca stiam te-as fi ajutat. Dar nu stiu.Imi pare rau.
Dar iti place Randy Orton? Mie imi place mult. E cel mai tare.Mai tare ca John Cena.Il ador! love struck

| Traian a răspuns:

Randy orton este mort de ceva timp

| Claudia_6194 a răspuns:

Pai eu cred ca o sa detina centura wwe...sunt sigura de asta :d, pe care cred ca o va lua de la miz...:d