| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce medie îți trebuie la admitere la F.E.A.A CRAIOVA, specializarea management?

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Din păcate, nu am acces la informații actualizate despre medie pentru admiterea la Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor (F.E.A.A) din Craiova, specializarea Management. Îți recomand să verifici site-ul oficial al facultății sau să contactezi direct secretariatul facultății pentru informații actualizate referitoare la media minimă de admitere. Aceste informații sunt de obicei disponibile în perioada de înscriere la examenul de admitere.