| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se mai poate folosi teancul de diplome de pe la concursurile din liceu la facultate? sau pentru orice altceva decat sa stea praful pe ele...

Răspuns Câştigător
| Estera123 a răspuns:

La facultate nu cred ca vor conta, dar cand vei vrea sa te angajezi vei putea sa iti scrii in CV diplomele obtinute...si crede-ma, va da foarte bine.

| SaraJ a răspuns (pentru Estera123):

adica angajatorul va fi atat de incantat sa vada ca ai fost la concursuri in liceu ca o sa-ti dea super jobul, super repede?

| Estera123 a răspuns (pentru SaraJ):

Nu neaparat, dar vei avea un plus in fata celorlalti candidati.

3 răspunsuri:
| Giuney a răspuns:

Le poti arata prietenilor tai sa te mandrasti cu ele.