| Lovelove95 a întrebat:

Stie cineva daca ma pot transfera de la o facultate la alta fara sa pierd anul pe care l-am studiat? eu acum invat la spiru haret profil contabilitate!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate, daca te transferi la una cu acelasi profil si se aproba transferul.

| alessia5158 a răspuns:

Vei avea mai multe sanse de a-ti fi aprobat transferul la o alta universitate privata--- de regula, cele de stat nu accepta studenti veniti de la cele private, mai ales de la una cu imaginea sifonata cum este "Spiru Haret"!