| eiblab a întrebat:

Stie cineva un liceu din Focsani pe profil stinte ale naturii?
vreau sa ma duc la facultatea se medicină dar nu stiu la ce liceu sa ma duc,mentionez ca sunt un elev vu media 8, 50

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Profesionala ce are? Iti sta in gat?

| supadeceapa a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu poți da la facultate dacă termini liceu profesional decât dacă faci seral după, adică mai pierzi niste ani aiurea.

| DrGeorge a răspuns:

Salut,

COLEGIUL NATIONAL "UNIREA"
COLEGIUL NATIONAL "AL. I. CUZA"

Poti sa gasesti lista completa a liceelor aici: https://www.admitereliceu.ro/institutii/county_id/42/city_id/8335/page/1