| serbanpunk a întrebat:

Stie cineva unde gasesc culegere de teste UMF Cluj chimie organica? Sunt dispus sa si cumpar una atata timp cat pretul nu este exagerat.

3 răspunsuri:
| Natiiiiiii a răspuns:

Nu stiu cum e la Cluj. Dar la Bucuresti o gasesti in cadrul facultati la portar si costa aprox. 55 lei. Vezi poate asa e si la Cluj.

| Maya17mia a răspuns:

La cluj poti cumpara de la ei cartea si costa 60 de lei parca. daca vrei sa vezi subiectul care s-a dat anul acesta la admitere la cluj il gasesti aici: http://inpascumedicina.wordpress.com/

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

O am eu. Ti-o dau la 25. Daca o doresti inca, contacteaza-ma! happy