| cristina_3124 a întrebat:

Stie cineva unde se poate face un curs de bucatar foarte bun si cat costa

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Cauta pe net gasesti ce doresti sau la fortele de muna iti spun daca se fac cursuri de calificare in domeniul acesta [la tine in oras ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La eurodeal este cel mai bun curs si costa cam 490 de lei parca dar sa te duci numai daca esti hotarata ca este o meserie frumoasa dar foarte grea, se sta numai in picioare in aburi, fum si caldura.