| juniper a întrebat:

Stiti care este formularul 171 al NASEI? Sau cum pot deveni astronaut la NASA? Si va rog nu radeti chiar vreau sa devin astronaut.

Răspuns Câştigător
| Wtf9000 a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/......supus.html
Tu crezi ca-i chiar asa usor? :))

11 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Si eu vreau. dar nu stiu cumhee hee

| Jupiter a răspuns:

Chiar daca rade cineva, nu te lasa. Ai incredere in visul tau. Bafta!

| Jupiter a răspuns:

@furni - daca toti gandeau ca tine, nu mai ajungea nimeni astronaut.

| juniper explică:

Am 15 ani

| adyth a răspuns:

Pai...succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca glumesti. In primul rind trebuie sa fi fost pilot si abia dupa ce ai EXCELAT in asta poti incerca sa ajungi la NASA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda de ris nu rid, dar bine spus vis. Probabil nu realizezi citi incearca si cum spuneam inainte, au avut o cariera de piloti, asta este conditie eliminatorie. Deci e bine spus VIS. Cred ca ai mai multe sanse sa devii presedintele unei tari de doi lei, cum spunea Geana, cind vorbea de Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jupiter si juniper: visele-s frumoase, dar trebuie sa fie realiste, altfel cazi de foarte, foarte sus (din cosmos) intr-un butoi cu...realitate, extrem de deprimanta.
Sa vedem ce poti sa faci! Nu stiu cati ani ai, dar ai inteles de la Bro ca intai e necesar sa fii pilot. Nu stiu daca ai auzit cate ceva despre cerintele pe care o persoana trebuie sa le indeplineasca pentru a putea fi selectata. Imi amintesc cateva: o sanatate de fier, dinti perfecti(nicio carie, nicio plomba), puls, tensiune de..."aviator"etc. Mai gandeste-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahaha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juniper, si eu vreau sa devin astronaut la NASA. Dar siu ca daca stii sa innotzi, deja ai indeplinit o cerinta a Nasei. Juniper, te rog, daca mai afli ceva scriemi.Tot pe acest site.Paaa.Spor la Carierabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juniper, chiar daca unii zic ca ai niste vise ciudate, sau daca rad de tine, nu te lasa! Trebuie sa crezi in visul tau pentru al indeplini.Si cine stie. Poate ne intalnim la NASA.Asa ca bafta la toate.Eu nu rad de tine deloc pentru ca eu am aclasi vis.Paaa!