| ovi1999 a întrebat:

Stiti cumva in ce constau probele sportive pentru admiterea la Academia Fortelof Aeriene,, Henri Coanda" din Brasov?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra aici: http://www.mapn.ro/recrutare/ofiterifd.php, da pe probe fizice (este cu albastru) si sunt aratate amanuntit probele si baremul pentru a fi declarat admis.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul integral si cel mai bun il gasesti pe site-ul oficial, la Admiterea 2013.

| ovi1999 explică (pentru Ioandelasal):

Pe site-ul lor spun doar ca trebuie sa dai probe fizice nu si in ce constau ele

| Ioandelasal a răspuns (pentru ovi1999):

Intra aici: http://www.mapn.ro/recrutare/ofiterifd.php, da pe probe fizice (este cu albastru) si sunt aratate amanuntit probele si baremul pentru a fi declarat admis.

| Isabella95 a răspuns:

In alergare, rezistenta, saritura din lungime.

| ovi1999 explică (pentru Isabella95):

Asta stiu si eu, ma gandeam ca poate stiti timpul, distanta