| anonim_4396 a întrebat:

Stiti licee sau facultati de spion? Sau cum ajung spion si unde ar trebui sa ma duc?

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pai... depinde pe cine vrei sa spionezi. Daca vrei pe fatuca de peste drum care ai vrea sa te bage in seama dar nu o face, nu iti trebuie facultate pentru asta. happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Academia Naţională de Informaţii „Mihai Viteazul". Licee nu sunt.
Daca ai liceul mergi in ianuarie 2019 la Centrul Militar Judetean si te vor sfatui ei.