| NynaBelieber a întrebat:

Stiti,mai am 1 an pana cand termin scoala aici in localitatea mea si m-am gandit sa am o cariera de cantareata,am voce,am tot ce-mi trebuie, doar ca nu stiu cum sa ma fac auzita. Ajutor?

Răspuns Câştigător
| LikeCrazzy03 a răspuns:

Eu spun sa mergi la un concurs de talente sau de acest gen sau sa incepi sa postezi covers pe Youtube. Asa au inceput multi cantareti celebri!

3 răspunsuri:
| xXFrappeGirl a răspuns:

Poti incepe prin a canta la concursurile scolii. Poti vorbii cu un profesor de muzica, care poate sa iti faca legatura cu un profesor de canto, unde vei lua lectii. Fa-te cunoscutaa :*. Funda?

| NynaBelieber explică (pentru xXFrappeGirl):

Multumesc,o sa incerc.

| xXFrappeGirl a răspuns (pentru NynaBelieber):

Funda?; d.