| lilien a întrebat:

Stiti toata lumea imi spune sa ma fac actrita si ca am talent dar eu nu stiu ce sa fac daca e bine, pentru ca actori sunt platiti cu bani foarte putini. Ce sa fac? ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| spy_6444 a răspuns:

Sfatul meu pentru tine este sa te gandesti foarte bine la ceea ce vrei cu adevarat. Banii de multe ori sunt putini, dar dupa asteptari si cautari multe poti fii platita bine, f bine ( depinde de tine ). Insa degeaba ai talent, daca nu muncesti mult in aceasta meserie, pentru ca da, este o meserie care implica multa munca cu propria persoana.

8 răspunsuri:
| FemeiaPaiangan a răspuns:

Nu-i adevarat.Cine: te-a mintit?happy

Primesc bani "fara numar".laughing

| 16.laura.16 a răspuns:

Poti face actorie din pura pasiune, nu pentru bani...Sa ai un loc de munca bine platit si sa faci actorie in paralel!

| baru a răspuns:

Meseriile liberale nu sunt prea sigure Antradevar ai libertate dar din punct de vedere financiar destul de greu Ca atare este bine sa cauti un giob sigur de viitor Asaconsider eu Pa

| NickoS a răspuns:

Daca faci o meserie (fara placere) doar pentru bani multi cu timpul o sa ti se scarbeasca si o vei schimba cu siguranta.Eu am o meserie care nu-mi aduce bani prea multi dar imi aduce satisfactie ca o fac cu placere.

| ruginiz a răspuns:

Daca ai talent, muncesti ca sa obtii ceea ce vrei si e ceva ce-ti place, vei ajunge un actor bun, prin urmare bine platitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca daca iti place ceea ce faci, poti reusi, asaca munceste si sigur vei ajunge departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cine ti-a zis ca nu se plateste bine sigur ii este ciuda pe talentul tau big grin se castiga foarte bine, iar daca iti place de ce nu ai merge pe drumul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am talent actorii ieftini sunt platiti cu bani putini dar actorii de valoare ei zic cu ce sa fie platiti si mie mi se spune asa ca am talent si asta vreau sa si fac ai perfecta uite iti dau idul meu si planuim impreuna totul adresa de mess este: madalinadinescu 22