| Zuupass a întrebat:

Stiti un site de unde pot sa cumpar un amplificator?

Răspuns Câştigător
| Zuupass explică (pentru Crisss22):

Merci mult! happy

| Crisss22 a răspuns (pentru Zuupass):

Cu placere laughing)).

| Zuupass explică (pentru Crisss22):

Da tu cum raspunzi la aproape toate intrebarile mele si iti dau funda? laughing)0

| Crisss22 a răspuns (pentru Zuupass):

Pai. pur si simplu.
Plus ca imi da mail, cand pui o intrebare laughing).
Si mersiii pentru cele 3 funde laughing.

| Zuupass explică (pentru Crisss22):

Cu placere dar tu dai cele mai eficiente raspunsuri rolling on the floor))))

| Crisss22 a răspuns (pentru Zuupass):

Ehh. sunt rapidaaa.
Foarteee rapida. Si in plus la cealalta intrebare a dat cineva raspuns mai repede decat mine cu 3 minute si nu i'ai dat lui/ei funda laughing)).

| Zuupass explică (pentru Crisss22):

Da dar nu mi se arata semnul de funda la el si nu stiu de ce happy

| Crisss22 a răspuns (pentru Zuupass):

Aaaa totusiii mercii azi am strans 3 funde de la tine laughing).

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zuupass explică (pentru anapricopi76):

Mersi ca sunt destul de ieftine laughing))

| anapricopi76 a răspuns (pentru Zuupass):

Cu placere.Mi-a facut placere sa te ajut.Nu-i nimic daca ai dat funda, nu ma supar.

| Zuupass explică (pentru anapricopi76):

Okwinking

| Zuupass explică:

Mersi dar oricum nu strang bani asa de repede si mama nu prea ma sustinewinking