| Andreyyy18 a întrebat:

Stiti unde ma pot angaja in Pitesti? Am 19 ani am luat bacul si caut un job macar pe perioada verii daca nu si pe perioada facultatii
Daca stiti pe unde se fac angajari (pentru studenti) sau siteuri cu locuri de munca din Pitesti...
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere

| pissybabby a răspuns:

Buna! in si eu sunt tot din pitesti.te poti angaja ca ospatar la nunti, e cel mai bine platit, intre 150 lei si 200 de lei pe nunta sau botez.peste tot cam au nevoie.te duci si cauti.bine ca iti trebuie putina experienta pe care daca nu o ai o inveti acasawinking

| jojo_2491 a răspuns:

Daca exista in pitesti mc'donalds, incearca acolo.au program de lucru si pentru studenti.