| PirvulescuCosmin a întrebat:

Stiti unde pot gasi un loc de munca in Bucuresti cu o chirie inclusa(macar prima luna pana cand o sa primesc primul salariu)? Am permis categoria B (fara accidente sau alte evenimente in trafic). Am 20 de ani si nu sunt din Orsova (Mehedinti)... Nu consum bauturii alcoolice, sunt punctual,responsabil, cu bunele maniere!

Stiti unde pot gasi o oferta?

3 răspunsuri:
| Eedytso a răspuns:

Salut, dar de ce ai ales tocmai Bucurestiul? Iti place? Sau doar pentru ca ai mai multe posibiliati big grin

| PirvulescuCosmin explică (pentru Eedytso):

Imi si place foarte mult si cred ca este un oras care ofera multe oportunitati

| Eedytso a răspuns (pentru PirvulescuCosmin):

Da si mie happy!