| Cookieh a întrebat:

Stiti vreun job de vara part-time in Iasi? De ex. distributie pliante. Sau orice altceva de lucru cateva ore pe zi (3-4 ore).

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Stiu de bigbur, varmiu impartea pliante de la firma asta.happy

| Cookieh explică (pentru vangaelis):

Crezi ca mai angajeaza? pe site-ul lor nici macar nu au numar de telefon, decat pentru comenzi de mancare sad

| vangaelis a răspuns (pentru Cookieh):

nu stiu din pacate. stiu ca varmiu si alti prieteni de ai sai se duceau la sediu si luau pliante si le imparteau prin zonele Dacia, Alexandru, Tatarasi.

| Cookieh explică (pentru vangaelis):

Cand se intampla asta?
Scuze de atatea intrebari laughing

| vangaelis a răspuns (pentru Cookieh):

Stiu ca mergea si luna trecuta. varmiu este la liceu la seral si ziua mergea la bigbur.

nu-i bai de intrebari.
acum te intreb si eu ceva big grin in ce clasa esti?

| Cookieh explică (pentru vangaelis):

Am 21 de ani laughing Multumesc foarte foarte mult de raspusuri happy

| vangaelis a răspuns (pentru Cookieh):

Ah, fain. te intrebasem ca sa vad daca gasesc ceva asemanatorwinking daca aveai 14 - 15 ani era mai problematicwinking

| Cookieh explică (pentru vangaelis):

Ceva asemanator ...incerc de cateva luni sa gasesc un job part time. Persoane ca varul tau nu stiu de unde gasesc. Poate au mai mult noroc tongue

| vangaelis a răspuns (pentru Cookieh):

Imposibil ...de cateva luni? frate dar ii plin orasul de anunturi de job-uri part -time
happy

| Cookieh explică (pentru vangaelis):

Cum asa? ca eu nu gasesc nicaieri. Auzi, ii plin Iasi-ul laughing...ca de exemplu?

| vangaelis a răspuns (pentru Cookieh):

Stiu ca am exagerat happy de dragul discutiei tongue dar chiar erau afise, pe langa statiile de autobuz/ tramvai. Nu prea le bagam bine de seama, ca eram necajit cu voluntariatul la spitale. Lunile trecute am tot batut strazile. de asta iti spun. ca parca erau cate ceva de genu.

| Cookieh explică (pentru vangaelis):

Sa-ti spun sincer, singurele "joburi" part time pe care le-am vazut pe afise pe strada au fost de...videochat...laughing care nu ma intereseaza. de cautat am cautat mai mult pe internet. si nimic

| Cookieh explică (pentru vangaelis):

Esti la medicina?

| vangaelis a răspuns (pentru Cookieh):

Am terminat. sunt asistent medicalwinking

| vangaelis a răspuns (pentru Cookieh):

tongue azi am vazut o tipa care vindea hotdogi. avea un stand pe bicicleta. era in Piata Unirii. si am vazut ca mergea treaba.

| Cookieh explică (pentru vangaelis):

Deci ai terminat la asistenta medicala. Eu azi am aflat ca am intrat la medicina happy

| vangaelis a răspuns (pentru Cookieh):

Fain de tine. felicitariwinking

| Cookieh explică (pentru vangaelis):

Multumesc

| Smileygirl23 a răspuns (pentru Cookieh):

Opa. Mi-am gasit aici colegi de la universitate. Felicitari, Cookieh.Medicina generala?

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, scuze dacă am întârziat cu răspunsul. Îți recomand Lady.s Cosmetics. Și poți continua și în timpul liceului. Cu o vechime de 10 ani pe piața românească, fosta companie Metropolitans, Actuala Ladys. Cosmetics, a dat dovadă de profesionalism în orice situație! (Redumirea companiei s-a făcut în conformitatea cu cerințele advertiserilor)!
Dorința de evoluție se reflectă în satisfacerea nevoilor clienților și colaboratorilor prin produsele de înaltă calitate la prețuri ușor accesibile, prin transparența planului de marketing și strategia abordată, dar și prin punctualitatea de care se dă dovadă, iar aici mă refer la livrarea comenzilor într-un timp cât mai scurt și în perfectă stare! Detalii pe http://nicollhellen.blogspot.ro/ sau http://www.facebook.com/nicoll.hellen. O seară superbă! :* Ps: Eventual poți intra pe grupul meu și găsești și aici alte opțiuni : https://www.facebook.com/groups/506065106113414/

| NicollHellen a răspuns:

Bună, nu cunosc momentan, însă îți recomand Lady.s Cosmetics.Cu o vechime de 10 ani pe piața românească, fosta companie Metropolitans, Actuala Ladys. Cosmetics, a dat dovadă de profesionalism în orice situație! (Redumirea companiei s-a făcut în conformitatea cu cerințele advertiserilor)!
Dorința de evoluție se reflectă în satisfacerea nevoilor clienților și colaboratorilor prin produsele de înaltă calitate la prețuri ușor accesibile, prin transparența planului de marketing și strategia abordată, dar și prin punctualitatea de care se dă dovadă, iar aici mă refer la livrarea comenzilor într-un timp cât mai scurt și în perfectă stare! Detalii pe http://nicollhellen.blogspot.ro/ sau https://www.facebook.com/nicoll.hellen. O seară mirifică :*

| adycristache a răspuns:

Salut! Felicitări pentru admitere!
Dacă te interesează un job part-time în domeniul frumuseţe-îngrijire personală, trimite te rog un mail la adycristache@yahoo.com în care să specifici că eşti de pe TPU.
Acum este în plină desăşurare o promoţie la care poţi câştiga 100 euro cash.
Spor şi sănătate maximă!

| Ramona_Rotaru_1991 a răspuns:

Fa bani din citirea de anunturi pe mail. Este simplu si rapid. Pentru crearea unui cont gratuit foloseste link-ul urmator

http://www.maildirect.ro/inregistrare/d84d85ca3cf3d5be4770fc79b0e30512

| Popa_Ciprian_1985 a răspuns:

Cautam distribuitori de pliante in Iasi, baieti si fete cu varsta peste 18 ani.

Cei interesati sunt rugati sa lasa un mesaj privat cu:
Nume/Prenume:
Adresa Facebook:
Telefon:
Varsta:
Program disponibil:

Tipuri de distributie: pietonal (pe strada), in cutiile postale, door-to-door (in clanta usii).

Pentru a fi la curent cu ultimele campanii desfasurate da like paginii de facebook:
https://www.facebook.com/agentiepublicitateiasi