| DiyanAndorea a întrebat:

Stiu ca e devreme, dar nu stiu ce cariera sa am in viitor.Imi place sportul,fotbalul de ce nu,sa citesc copiilor, sa ma joc cu ei...mai multe. Aveti sa-mi dati vreo sugestie, va rog?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Ai putea sa mergi spre profil pedagogic-pentru a fi educatoare/invatatoare sau spre domeniul sportiv/profesor de sport, antrenor, kinetoterapeut.

| rememberme24 a răspuns:

Daca iti e drag de copii te poti face profesoara(de sport, de ce nu), educatoare, invatatoare.Sunt meserii frumoase, care nu au cum sa nu iti placa daca ai rabdarea si calmul necesar sa stai cu copiii

| Tequilla2340 a răspuns:

Poti sa te faci psiholog si sa lucrezi cu copii.