| anonim_4396 a întrebat:

Studiază cineva la ASE? Am câteva întrebări.

3 răspunsuri:
| Phantelul a răspuns:

Spune

| Dishka a răspuns (pentru Phantelul):

Hei! Am intrat la taxa si din cate am înțeles daca imi confirm locul si plătesc taxa plus diploma de bac am sanse daca se eliberează locuri sa intru la buget, si voi primi banii înapoi, dar intrebarea mea este, daca nu voi fi repartizată la buget si raman tot la taxa și nu mai vreau sa continui primesc pe lângă diploma de bac si banii înapoi?

| Phantelul a răspuns (pentru Dishka):

Nu am gasit sa scrie undeva asta exact, mai bine suni la numarul lor de pe pagina de admitere ( licenta ) jos de tot ai informatii de contact.