| XatomisX a întrebat:

Sunt a 11-a si in a 12-a vreau sa dau la medicina sa ma fac stomatolog daca imi deschid un cabinet privat ies bani buni din stomatologie?

4 răspunsuri:
| D3iDEI a răspuns:

Daca pentru. fratele meu mic scosul dintelui a fost 100lei tu ce crezi, iar o lucrare facuta doar pentru. obiecte, fara sa se plateasca dentistul e cam 6000 de lei, tu ce crezi?

| CeQe a răspuns:

Daca vrei sa iti deschizi un cabinet privat, trebuie intai sa ai bani de la tine sa iti poti deschide un cabinet si sa iti cumperi aparaturile necesare pentru asta.care din cate am inteles eu..sunt cam scumpe.succes.

| onasis1961 a răspuns:

Foarte Mulţi! Cu condiţia să fii un bun stomatolog! Baftă!

| zăGhost a răspuns:

Daca ai renume, ai bani. ^_^