| adyzds a întrebat:

Sunt a 12-a, si as vrea sa merg la facultatea de ingineria electrica si stiinkta calculatoarelor la profilul automatica si informatica aplicata.Media mea de bac, va fi 7, 50 +.As vrea sa stiu daca pot intra aici la BUGET, si daca facultatea urmata+ un master poate aduce o slujba sigura/bine platita

Răspuns Câştigător
| Rock10 a răspuns:

In ce oras vrei sa mergi?
In Iasi de exemplu vei intra cu siguranta la buget.
E clar ca daca termini si un master in domeniu o sa ai un job foarte bine platit.
Te sfatuiesc sa iti alegi ceva ce iti place cu adevarat, pentru ca facultatea e destul de grea.
Succes

1 răspuns:
| Lou222 a răspuns:

Da!