| curious01 a întrebat:

Sunt adolescent (14-16) si doresc sa-mi fac banii singur, dati-mi idei de niste mici bussines-uri care sa le pot face, ceva aplicabil, pentru cea mai buna idee dau FUNDA! multumesc

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pune-ti la punct engleza sau macar romana, invata web design, pina una-alta poti incepe sa scrii articole daca esti coerent si logic in ceea ce scrii.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Vlogging/blogging!

| Morooo a răspuns:

Hmmm ...pai eu eram reprezentanta la firme din astea(Avon, Oriflame etc. ) si aveam un discount in functie de plata. Poti castiga bani. happy