| andreistomatologieV a întrebat:

Sunt anul V la Stomatologie. Nu imi place aceasta facultate si nu vreau sa fiu stomatolog in viitor, nu vreau sa profesez, nu am rabdare, nu ma regasesc aici. Daca vreau sa ma transfer la MG aveti idee ce materii se echivaleaza?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca se poate asa ceva.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai ajuns pana aici si abia acum iti dai seama ca nu iti place?
Pacat de toata invatatura asta.
Pacat, e o meserie foarte banoasa.
Te-ai gandit sa te specializezi pe ortodontie? E o ramura mai noua in Ro. Ai avea multi clienti tineri, copii.
Mai gandeste-te, nu da cu piciorul la tot ce ai muncit pana acum.