| Ilarionus a întrebat:

Sunt baiat am 10 ani si vreau sa fac ceva bani dar nustiu ce sa fac.Ce joburi imi dati drept ezemplu dar sa fie ceva simplu.

4 răspunsuri:
| DeeaVonP a răspuns:

Vrei sa muncesti la 10 ani? laughing
Inteleg ca ai nevoie de bani, poate vrei sa-ti cumperi o jucarie sau ceva...Doar parintii sau alte rude te pot ajuta in cazul acesta!
Sper ca te-am ajutat!

Funda? puppy dog eyes

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu exista joburi pentru copii de 10 ani. Tu vrei sa-ti strici copilaria?

| Ilarionus explică:

We ceva usor si apropo nu-mi cumpar jucarie ca am banii mei dar nu de ajuns ca in cursul anului imi dadea mama bani cand luam note bunelaughing)) asa ca zi si tu we ceva ce sa fac sa fac si sa vand ceva!

| AlexAleex a răspuns:

Stai calm la 10 anilaughing bucura-te de vacantahappy