| Razerman a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa devin model. Am 19 ani, 1.79, 64 de kilograme, sunt brunet, am parul aproape pana la umeri si am ochii de culoare albastra spre gri. Sunt slab, fara muschi, pielea e mai alba si am o expresie mai incruntata. As vrea sa stiu daca fizic m-as incadra cu aceste aspecte si cum sa incep.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un portofoliu, si prezinta-te cu el la agentiile de modeling. Vezi Ford Models pe internet, fa-ti poze cu aparatul si trimite-le poze. Mai e Marylin Agency.
http://scouting.fordmodels.com/general/
Din pacate, majoritatea modelelor au paie in cap, dar nu conteaza asta, in modeling oricum, trebuie sa ai atitudine pozitiva.
Presupun ca esti androgin. Dar ai 1.79... de obicei, agentiile vor de la 1.80 in sus sau direct 1.85. Dar incearca, daca esti frumos poate devii fotomodel.

16 răspunsuri:
| Anonim187 a răspuns:

Ceva in cap ai? pe langa "accesoriile astea" laughing

| Razerman explică (pentru Anonim187):

Nu inteleg de ce toata lumea insista cu "degeaba ai corp daca nu ai creier". Eu cred ca daca ai creier trebuie sa ai si un corp frumos fiindca astfel te respecti pe tine si ii respecti si pe cei din jurul tau. Sincer nu ma incalzeste cu nimic o persoana "desteapta" de 130 de kile (neluand in considerare pe cei bolnavi). Incetati sa mai fiti superficiali.

| pwp a răspuns (pentru Anonim187):

Nu-i trebuie nimic in cap daca are accesoriile astea big grin

| Anonim187 a răspuns (pentru Razerman):

Da da... se vede ce ai in cap "130 de kile" de lengerie intima rolling on the floor bft, sa ajungi ce vrei laughing))

| Razerman explică (pentru Anonim187):

Nu vad ce e de ras, esti singura care rade.

| Anonim187 a răspuns (pentru Razerman):

Frate...
1. sunt baiat
2. mai du-te pe la scoala

| Razerman explică (pentru Anonim187):

Nu am stiut, am vazut o gagica la avatar. In plus, tu imi spui mie sa ma duc la scoala cand tu nici nu stii ce note am avut in liceu sau cate carti am citit. A fost o intrebare simpla, daca vrei sa faci "caterinca" sau eu stiu ce altceva du-te in alta parte.

| Anonim187 a răspuns (pentru Razerman):

Nu fac frate caterinca, daca ai citit multe carti inseamna ca sti si tu ca se scrie "kg" nu -kile- oh go on in fine... o sa ajungi mare om tu la viata ta. bft

| Razerman explică (pentru Anonim187):

Ma, chiar n-avem ce discuta, sincer. Daca e s-o luam asa nici bafta nu se scrie bft. Asta inseamna ca esti prost? Nu.

| Anonim187 a răspuns (pentru Razerman):

Du-te frate si prezinta-ti chilotii in alta parte. eu ma c@c in ei si tu ii porti. "BAFTA"

| Razerman explică (pentru Anonim187):

Ce-mi plac oamenii care nu admit cand gresesc. Ma rog, nu astept reply, prefer sa cred ca discutia asta n-a avut loc. Succes.

| pisi21 a răspuns:

Cel mai sigur ar fi ori sa te prezinti la o agentie de modeling ori sa trimiti poze la vreo agentie, funda pls

| Bogdy12 a răspuns:

Pai ar trebui sa faci ce o spus pisi21 da ai nevoie de un prieten care sa iti faca pozele si un aparat bun dupa cauta o agentie pe net trimite pozele si gata vezi daca eti bun sau nu