| All4QuestionS a întrebat:

Sunt clasa a 8-a, am media in clasele 4-8 in jur de 8, si inca nu stiu pe ce profil si la ce liceu sa ma duc. Daca stiti vreun liceu bun si profilul pe care as intra, cu media mea,(IN BUZAU ).P.S. : daca se poate si niste argumente de ce sa ma duc la liceul respectiv. Multumesc.Dau funda. daca ma hotarasc pe un liceu.big grin

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu cunosc judetul tau, dar eu as opta pentru arhitectura, topometrie sau vastul camp al IT-ului.

| All4QuestionS explică (pentru anonimg):

Ce este topometria?

| anonimg a răspuns (pentru All4QuestionS):

Măsurători de teren, cadastru.