| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a şi sa fiu sincer am multe optiuni am note bune medii mari si as vrea sa stiu ce mi-ati recomanda nu neaparat in tara... deci? ce sugestii aveti? Domeniu uman preferabil, sau un loc de unde sa ma pot imforma?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Viata ca marinar nu este atat de usoara.Ai nevoie de vointa si de stapanire de sine.Asa ca mergi pe Stiinte sociale.

| MMAV a răspuns (pentru ElenaSA):

Scuze doar că... se minte cam mult pe acolo

| LDCCristi a răspuns:

Ti-as recomanda Liceul de marina militare Alexandru Ioan Cuza.Un ff liceu si dupa pleci pe vapor si faci bani multi!

| MMAV a răspuns:

Mai aştept răsounsuri, ână acum niciunul nu mi se prea potriveşte