| razZzEr a întrebat:

Sunt clasa a Xa la protectia mediului si nu stiu la ce facultatea as putea da atunci cand termnin liceul? Cn imi poate zice si mie unde sunt facultatile mai bune, si ce materii se dau la admitere. Funda:X

1 răspuns:
| andreeadag a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai rabdare, esti de-abia in clasa a X-a. Chiar daca iti spun eu ca acolo e mai ok sau dincolo tu pana termini liceul iti vei schimba parerea! Important e sa te axezi pe carte si cu rezultate foarte bune iti va fi mai usor sa intri oriunde vrei peste 2 ani!