| Volsaire a întrebat:

Sunt clasa a9a la MI si-mi doresc sa ajung in televiziune.Care sunt cerintele Intact Media Academy? As vrea sa stiu ce trebuie sa fac ACUM pentru a fi sigur ca am sanse sa intru acolo.

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

"Nu iti cerem experienta dar iti cerem sa vorbesti corect limba romana si sa ai o cultura generala temeinica. Sunt conditii primordiale pentru ca voi sa faceti parte din noua generatie de jurnalisti!" http://www.intactmediaacademy.ro/inscrieri/mecanismul-de-inscriere/