| AdrianU30 a întrebat:

Sunt cu moralul la pământ si nu știu ce sa mai fac, de aproape 3 săptămâni am încercat sa îmi găsesc un job care sa aibă legătura cu sportul dar la final ori nu mi se răspundea la CV ori eram refuzat.
Din 2018 încerc sa intru la un service de biciclete care tot ele sunt si pasiunea mea, dar din păcate nu am reușit, cel mai recent interviu l-am avut la Decathlon si mi s-a zis ca vor reveni cu un răspuns după interviu si cum era de așteptat si ei m-au refuzat. Nu mai pot, sunt terminat daca într-o luna nu ajung sa plătesc chiria.

1 răspuns:
| HelpingHands a răspuns:

Ai incercat instructor de fitness? https://ro.jooble.org/......archResult