| vladutzzz199 a întrebat:

Sunt din Snagov si am 13 ani, vreau sa-mi dezvolt muschii, eu am ales inotu pentru ca dezvolta toate grupurile de muschi, dar prin zona nu gasesc niciun club de inot, eu am gasit la bucuresti dar e departe si primeste copiii din4-12 ani si eu am 13, va rog imi puteti spune daca e vreun club de inot pe acolo?

2 răspunsuri:
| thechosenone a răspuns:

Metaler esti un om retardat! scuze de limbaj. pustiul are doar 13 ani si vrea sa practice inot nu sa traga de fiare! Pustiule stai linistit ca poti gasi prin bucuresti destule bazine de inot indiferent de varsta. P. S: Foarte bine faci ca ai ales inotul!winking

| Metaler a răspuns:

Nu stiu dar pentru a stimula muschii trage de fiare...eu am muschi la picioare foarte bine dezvoltati deoarece am dat mult la bicicleta la deal pe greubig grin
Potzi face si tu ca minebig grin