| Ninapharm a întrebat:

Sunt farmacista și doresc un master de specialitate în Zurich.
Am citit ca totul se face online și ce mă interesează găsesc pe net dar în realitate nu este așa.Am nevoie de informații concrete.
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca ai citit deja in nemteste pe site-ul lor oficial din Germania, de ce mai vi sa ne intrebi pe noi aici, unde habar nu aveam despre ce vorbesti?
Informatiile concrete le citesti acolo pe forum, sau suni in Germania la Universitatea respectiva si pui intrebari clare si concrete, ca sa primesti raspusnuri concrete.

| johnnny123 a răspuns:

Mă cam îndoiesc că vei obține pe un forum generalist informații concrete despre ceva atât de specializat ca un master în farmacie la Zurich. Câți dintre oamenii care-ți vor citi întrebarea crezi că s-au lovit de problema asta?