| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte ingrijorat de restrictia academiei in legatura cu cicatricile. Acum 7 ani am avut de la pojar o buba pe fata cara s-a spart in somn si am ramas cu o cicatrice circulara de 2x2 mm pe fata, sunt pregatit temeinic la disciplina limba romana engleza si istorie am 180cm 80 kg alerg si arunc bine, nu am ochilari sau vreo boala.Ce credeti e un motiv suficient sa fiu respins?
(http://postimg.org/......gs704sb/  ----am aici 2 imagagini cu respectiva cicatrice, linkurile sunt sigure)

Răspuns Câştigător
| Kandia15 a răspuns:

Nu prea cred. Mult succes!

1 răspuns:
| MarianaNiculescu a răspuns:

Nu cred, dar noroc in continuare