| Lollypop89 a întrebat:

Sunt în clasa a-10-a, vreau să mă transfer la un alt liceu. Cei care au mai fost în aceeași situație, îmi puteți spune vă rog dacă pot recupera? În cazul în care îmi place foarte mult să desenez, vreau la arte și sunt la economie... dar mai am de muncit pentru a-mi îmbunătăți abilitățile artistice... sunt prea în urmă pentru a mă tranfera? Ar însemna că în a 11a voi fi a un alt liceu, dar cu nici un fel de experieță în cursuri, doar ce am învățat de una singură. Dau fundă cu toată inima love struck vă rog!

Răspuns Câştigător
| MisteriousGirl97 a răspuns:

Buna! Eu cred ca poti recupera, cu multa munca si ambitie.
Eu zic sa te transferi si sa incepi sa faci ceea ce iti place. Bafta!