| virusxxx112 a întrebat:

Sunt in clasa a 6-a si as vrea sa ajung avocat imi spuneti treptat cum pot ajunge de la clasa a 8-a in sus adica profilul la liceu facultate...

Răspuns Câştigător
| Robert_2986 a răspuns:

Pai ti-as sugera profil filologie istorie, apoi urmeaza Dreptul. eventul daca vrei si Masterul.

4 răspunsuri:
| MyWorld a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi pe filologie.

| LaBest a răspuns:

Daca tu din a 6 a te gandesti la avocat happy depinde la ce liceu cazi happy

| unul1 a răspuns:

Depinde cat de bine inveti la cam toate materiile! daca inveti bine la toate cel mai bun ar fi mate-info ca daca te razgandesti in legatura cu facultatea care vrei sa o urmezi, poti sa o faci lejer ca la mate-info se fac de toatebig grin